Özen, Dikkat, Özgürlük!


Yetişkin katılımcılarla birlikte gerçekleştirilecek olan P4C oturumlarında, günümüzün en acil problemleri üzerine hep birlikte düşüneceğiz. Aşı politikalarından tutun da toplumsal cinsiyet eşitsizliğine, ekolojik problemlerden tutun da hayvan haklarına kadar, hepimizi ve içinde  yaşadığımız dünyayı ilgilendiren sorunları, uzman kadromuz tarafından hazırlanmış uyaranlar eşliğinde soruşturacağız.

Bu atölyeler sayesinde katılımcılarımız, P4C yöntemi hakkında bilgi ve deneyim edinecek, katılımcı bir demokrasi pratiğinin içinde bulunacak, düşünmenin farklı veçhelerini keşfedecek ve en önemlisi başkalarıyla birlikte özenli, işbirlikçii eleştirel ve yaratıcı düşünme deneyimi kazanacaktır.

Atölyelerin tamamlanmasından sonra, katılımcılar ekibimize geri bildirim verecek, eleştiri ve önerilerini aktaracak olup, birlikte düşünme ve hayal etmenin imkanını tesis edecektir.

Hayatın her alanında özen ve dikkat sayesinde özgürlüğün elde edilebileceğine inanıyoruz. Sizleri de birlikte özenle düşünmeye ve özgürleşmeye çağırıyoruz. 

Program: Uygulamalar haftada bir gün, 90 dk olacak şekilde dört (4) hafta sürecektir. Soruşturulacak uyaranların içeriği, ülke ve dünya gündeminden en acil konular üzerine olacaktır. 

Özellikle düşünmeyi istediğiniz bir konu olduğu takdirde, bizimle iletişime geçerek bildirmenizden mutluluk duyarız.

Ücret Bilgisi: Toplam dört (4) hafta sürecek olan P4C atölyeleri için toplam ücret 250 TL'dir.